Msze Święte

w niedziele i święta:
7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

w dni powszednie:  7.00, 18.00

Odsłony: 291

mIMG 20200607 WA00266 czerwca, podczas sobotniej Mszy świętej swoją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej przeżył Mateusz, wraz ze swoimi bliskimi. W niedzielę, 7 czerwca 2020 r. 44 uczniów klas trzecich naszej Szkoły doświadczyło podobnego dotknięcia Bożej Miłości. Stało się to podczas Mszy świętych o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00. Po 11 dzieci, siedzących wraz z rodzicami, w uroczyście ubranej świątyni, odczuło czym jest Bóg, który przychodzi do człowieka, aby go uświęcić, wywyższyć i ukochać.

Dziękujemy Wam, Rodzice za wasz „dobry wybór”, było to w trudnym czasie. Za Waszą troskę o dzieci, za trud przygotowania uroczystości. Wieki szacunek!!!

To byli najlepsi Rodzice w historii naszej Parafii! Mądrzy, odpowiedzialni i odważni. Przygotowanie, sprzątanie, dar dla Wspólnoty – nowy multimedialny projektor. Cudowni byli Wasi odpowiedzialni / Krzysztof, Aneta, Justyna, Patrycja, Katarzyna …/. Rzadko spotyka się takich ludzi.  P. Ani, naszej jakże gorliwej  Katechetce dziękujemy. Siostrze Dorocie, za cudowny śpiew i wytrwanie. Ks. wikariuszom za wsparcie i posługę. W tym czasie wszystko jest inaczej niż było. Zmieniło nas doświadczenie pandemii. Poczuliśmy jacy jesteśmy „mali” wobec zjawisk, które nas doświadczają. Przemijalność i kruchość ludzkiego życia to fakt, którego niektórzy nie biorą pod uwagę. Ale w tym wszystkim jest odrobina nadziei. Jesteśmy Dziećmi Bożymi – Umiłowanymi. Ufajmy Bogu, od Niego wszystko zależy.

Copyright © 2020, Parafia św. Jadwigi Królowej | Patronat: Katolicki.net | Hosting: Kylos |. All Rights Reserved.