^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m senior7W niedzielny wieczór 25 stycznia 2015 roku po wieczornej Mszy świętej mogliśmy usłyszeć radosne kolędy, pastorałki i obejrzeć kolejne przedstawienie historii Bożego Narodzenia w wykonaniu Klubu Seniora ”Metamorfoza” z Domu Kultury „Malwa” na osiedlu Stawki.

Dzięki temu pięknemu przedstawieniu powróciliśmy do tajemnicy Betlejem gdzie Bóg przyszedł jako Człowiek. W jasełkach wzięło udział 22 seniorów. Autorem przedstawienia była instruktor Wiesława Wójtowicz, nasza parafianka.

 

Uczestnicy serdecznie dziękują za wspaniałe przyjęcie, wzruszającą atmosferę i końcową burzę oklasków. Miejmy nadzieję zobaczyć się za rok. Zobacz film z tych jasełek: https://www.youtube.com/watch?v=EvTOyAEE1OQ

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284066
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
56
187
894
7955
284066
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim