^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

P. Adam Nowak, od czasu powstania naszej nowej internetowej strony parafialnej jest jej opiekunem i animatorem. Wiele czasu spędza, zupełnie bezinteresownie, nad jej stroną graficzną, uaktualnia wydarzenia z naszej wspólnoty.W niedzielę 30 sierpnia wraz z małżonką P. Anią i córką Agnieszką świętowali podczas Mszy świętej o godz. 12.00 jubileusz 25 –lecia zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego...

P. Adam Nowak, od czasu powstania naszej nowej internetowej strony parafialnej jest jej opiekunem i animatorem. Wiele czasu spędza, zupełnie bezinteresownie, nad jej stroną graficzną, uaktualnia wydarzenia z naszej wspólnoty. Jesteśmy Mu za to bardzo wdzięczni.
W niedzielę 30 sierpnia wraz z małżonką P. Anią i córką Agnieszką świętowali podczas Mszy świętej o godz. 12.00 jubileusz 25 –lecia zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Na ich uroczystość przybył brat P. Adama, ojciec dominikanin Tomasz Nowak,. Dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane dary i łaski Pana Boga w ciągu tych lat i prosiliśmy o pełnię Bożego błogosławieństwa nas dalsze, pełne zdrowia, miłości i ludzkiej dobroci życie małżeńskie i rodzinne.
Była to niezwykła Msza święta, Zespól muzyczny z ostrowieckich parafii, liczne grono ministrantów i lektorów. Ojciec Tomasz, główny celebrans, nasz diakon Marcin Przytuła i nasi księża. Chyba wszyscy doświadczyli tego o czym mówił o. Tomasz: „Zgromadziła nas tu Miłość…”.
Czcigodni Jubilaci ! P. Adamie, P. Aniu i ich córko Agnieszko.
Cisząc się Waszym Jubileuszem jednocześnie życzymy na kolejne lata wszelkich łask Bożych potrzebnych do realizacji Waszego powołania. Zdrowia, pokoju i radości. Szczęść Wam Boże!!!
Dziękujemy za wszystko co dla nas czynicie. Strona parafialna, niezapomniana droga krzyżowa w Wielkim Poście, Wasza obecność, pełna radości, na każdej niedzielnej Mszy świętej. Rozmowy po niej… . P. Ania, katechetka, zawsze pamięta o zamówieniu Mszy świętej w intencji dusz czyścowych. Agnieszka, tak pokorna i dobra, Boża, dobra, pełna miłości rodzina. To widać.
Wiele jest u nas zamawianych Mszy świętych jubileuszowych, dziękczynnych/ urodzinowych, imieninowych czy rocznicowych/, Wydziękować Panu Bogu za wszelkie dobro to ważny moment naszego życia, a potem dopiero prosić z wiarą i pokorą. To dla nas wszystkich czas łaski, bo wtedy Pan Bóg obficiej wylewa swoje łaski.

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284066
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
56
187
894
7955
284066
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim