^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m tn IMG 20160117 184126W niedzielny wieczór 17 stycznia 2016 roku, po wieczornej Mszy świętej , mogliśmy usłyszeć radosne kolędowanie i obejrzeć trzecie, kolejne przedstawienie historii Bożego Narodzenia w wykonaniu Klubu Seniora ”Metamorfoza” z Domu Kultury „Malwa” na osiedlu Stawki. Dzięki tej pięknej i nowatorskiej inscenizacji muzyczno – ruchowej, ale i pełnej religijnych wątków oratorskich, powróciliśmy do tajemnicy Betlejem, gdzie Bóg stał się Człowiekiem. Od tego momentu, w naszym życiu, wszystko się zmieniło….

W jasełkach wzięło udział 24 seniorów. Autorem przedstawienia była instruktor Wiesława Wójtowicz, nasza parafianka. Uczestnicy serdecznie dziękują za wspaniałe przyjęcie, wzruszającą atmosferę i końcową burzę oklasków. Miejmy nadzieję zobaczyć się za rok. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza parafia i Klub Seniora zasłużyły sobie na zaszczytny tytuł – PRZYJACIÓŁ WSPÓLNOT !!!!
Już czekamy na kolejne odsłony ich zaangażowania artystycznego, tym razem ma być niespodzianka dla dzieci… . Oby się udało. Czekamy, i zapraszamy !!!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282566
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
73
176
622
6455
282566
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim