^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

marcin 2Moi kochani !    

Rozpoczynam dzisiaj tygodniowe rekolekcje poprzedzające uroczystość moich święceń kapłańskich i prymicji, proszę więc wszystkich was o modlitwę…

Równocześnie chciałbym wszystkich zaprosić na moją Mszę Św. prymicyjną, która za tydzień o godz. 12.00 będę sprawował w naszej parafii. Chciałbym aby nikogo z was nie zabrakło na tej uroczystości. Pośród naszej wspólnoty parafialnej zrodziło się moje powołanie, pośród was wzrastałem w wierze, pomiędzy wami posługiwałem jako kleryk i diakon. Dlatego teraz razem z wami i dla was, bo przecież kapłan jest z ludzi wzięty i dla ludzi ustanowiony chciałbym sprawować po raz pierwszy Najświętszą Ofiarę.
Czuję wielką wdzięczność wobec każdego z was za waszą modlitwę, dobre słowo i uśmiech. Proszę więc, bądźcie więc razem ze mną w tym dniu. W duchu wdzięczności wszystkim wam na koniec Mszy Świętej udzielę indywidualnego błogosławieństwa.
Wszystkich was pozdrawiam i w duchu wdzięczności obejmuję modlitwą

Dk. Marcin Przytuła

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282685
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
27
165
741
6574
282685
Twój adres IP: 100.25.43.188

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim