^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

999468 52 34Drodzy młodzi przyjaciele!

Zbliża się czas wakacji, a tym samym wyczekiwane przez nas Światowe Dni Młodzieży!...

Już od dłuższego czasu przygotowujemy się do tego wydarzenia poprzez modlitwę, podejmowanie różnych inicjatyw duszpasterskich i formację. Jesteśmy gospodarzami tegorocznego spotkania, więc nie może nas tam zabraknąć.
Zapraszamy was do Krakowa! Na ten czas Pan Bóg przygotował dla naszych młodych serc wiele łask. Zachęcamy Was do wybrania pakietu na cały tydzień. Czekają tam festiwale, koncerty, rozgrywki sportowe, spotkania z ciekawymi osobami oraz wiele innych niesamowitych wydarzeń, których nie chcemy tutaj zdradzać.
Mamy nadzieję, że sprawy finansowe nie będą stanowiły przeszkody do uczestnictwa w tych wydarzeniach. Istnieje bowiem możliwość dofinansowania – o szczegóły pytajcie swoich księży.
Drodzy diecezjanie!
23 lipca w Sandomierzu organizujemy Dzień Wspólnoty. Będzie to spotkanie wszystkich pokoleń – od najmłodszych do najstarszych wraz z naszymi gośćmi z zagranicy. Chcemy, aby był to czas wakacyjnej radości i modlitwy. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Przyjedźcie z Waszymi wspólnotami i grupami parafialnymi, rodzinami i przyjaciółmi.
Ufamy, że spotkamy się w Sandomierzu i Krakowie, by uwielbiać Miłosiernego Pana we wspólnocie, by poznać nowych ludzi, ich kulturę, by przeżyć chwile, które z pewnością będą dla nas niezapomniane.
Do zobaczenia w lipcu!

logo4 1

Odwiedzin na stronie

317995
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
141
143
141
8021
317995
Twój adres IP: 3.229.118.253

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim