^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m jasW II Niedzielę zwykłą, kiedy jeszcze śpiewamy kolędy i radujemy sie z Narodzenia Pana (15.01.2017r.) na Mszy św. o godz. 10:30 gościliśmy w naszej parafii młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 4. Uczniowie odegrali jasełka, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Zostały one przygotowane pod kierunkiem p. katechetek: G. Gadkowskiej i B. Kaptur. Wszyscy uczestniczący w jasełkach z wielką uwagą obejrzeli przedstawienie przybliżające wydarzenie narodzenia naszego Zbawiciela. Skłaniało ono do refleksji, nie tylko młodzież, ale i dorosłych. Zgromadzeni mogli przeżyć historię narodzin Jezusa sprzed dwóch tysięcy lat. Scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka przeplatane były scenami odwiecznej walki dobra ze złem, które mają miejsce w otaczającym świecie. Mieliśmy też okazję wysłuchania pięknych kolęd. Gratulujemy młodym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z jasełek do obejrzenia w naszej Galerii fotografii

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282566
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
73
176
622
6455
282566
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim