^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

msodalicjaW sobotę 03 czerwca przedstawiciele naszej Sodalicji św. Jadwigi Królowej udali się na Wawel, gdzie znajdują się jej doczesne szczątki, relikwie naszej Patronki w specjalnym sarkofagu, oraz tzw. „czarny krzyż” przed którym się tak często modliła…    

 Podczas tej pielgrzymki, poczynionej przed odpustem ku Jej czci, modliliśmy się  za całą naszą parafię, dzieci komunijne, chorych i cierpiących. Byli obecni członkowie tej wspólnoty / Sodalicji/ z Krakowa, oraz z Pskowa. Bogu za to niech będą dzięki.

fotoreportaż

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1187599
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
164
635
2756
14659
1187599

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim