^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mP1060391Tegoroczny odpust ku czci św. Jadwigi Królowej, naszej Patronki uświetniła obecność byłego ks. wikariusza a teraz już ks. prob. par. Olbięcin Henryka Bogdanienki, oraz tamtejszego chóru parafialnego... .

Ks. Henryk przewodniczył uroczystej Mszy świętej odpustowej i wygłosił Słowo Boże. Wcześniej, na zakończenie czwartkowej adoracji eucharystycznej odprawiliśmy nabożeństwo do naszej Patronki i uwielbiliśmy Chrystusa w procesji. Dziękuję wszystkim grupom parafialnym za jej przygotowanie, dziewczynkom za sypanie kwiatków. Sodalicja św. Jadwigi Królowej przygotowała czytania mszalne, natomiast Kościół Domowy niezwykle piękne komentarze i modlitwę wiernych. Zachwycaliśmy się  śpiewem chóru parafialnego z Olbięcina. Zawsze śpiewali tylko u siebie. Był to ich pierwszy wyzad do innej parafii. Byliście wspanaili ! Gratulujemy chórowi z Olbięcina!!! Marzymy, aby choć taki powstał u nas !!!!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1236692
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
527
654
527
15067
1236692

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim