^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m intronizacjWe wtorek /20. 06. 2017/, w naszej parafii, miało miejsce integracyjne spotkanie / ognisko/, wspólnot Intronizacyjnych z naszego regionu….  

 Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą i nabożeństwem czerwcowym połączonym z procesją oktawy Bożego Ciała. Z kościoła zaproszeni goście przeszli do parafialnego ogrodu na wspólne ognisko. W spotkaniu wzięły udział Wspólnoty: z parafii św. Michała, z ks. Łukaszem Krukiem, z Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Saletyńskiej, oraz ze Skoszyna, z ks. Stanisławem Szubą i oczywiście naszą cudowną grupą, wraz z duszpasterzem ks. Arturem.  To pełne radości spotkanie zakończyło się modlitwą różańcową i Apelem Jasnogórskim przy grocie Matki Bożej Lourdzkiej. Dziękujemy ks. Arturowi, oraz wszystkim wspólnotom za to miłe i potrzebne spotkanie, kończące cały rok Waszej nieustannej i gorliwej modlitwy. Jesteśmy Wam wdzięczni, za wierność i wytrwałość. To jest niezwykłe, iż tak się stale modlicie, pełni POKORY i WIARY!!! 

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

283761
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
2
110
589
7650
283761
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim