^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m20170923 18275623 września 2017 r.  w liturgiczne wspomnienie świętego Ojca Pio, grupa jego duchowych i wiernych „dzieci”  z naszej parafii   uczciła swojego, niezwykłego Patrona, wraz z ks. opiekunem Wojciechem Pelczarem…   

W wigilię wspomnienia, 22 września, po Mszy świętej o godz. 18.00 trwali oni na modlitwie różańcowej i wstawienniczej za Jego przyczyną . W samo wspomnienie, czyli 23 września, uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej, odprawionej przez ks. Wojciecha Pelczara,podczas której przygotowali czytania mszalne, modlitwę wiernych i komentarze. Oddali cześć Bogu za znak, który zostawił im w swoim wiernym słudze św. o. Pio. „Pragniemy na niego patrzeć oczyma wiary, naśladować Go w pokorze i umiłowaniu Kościoła. Był „tytanem modlitwy i wiary”, "więźniowi konfesjonału", „nawrócił tak wielu…”. 

KOCHANI PARAFIANIE - ZAPRASZAMY WAS NA KOLEJNE NASZE MODLITEWNE SPOTKANIA, W KAŻDY 23 DZIEŃ MIESIĄCA. Myśmy się Nim zafascynowali duchowo. Próbujemy Go naśladować. Przez Jego wstawiennictwo pragniemy od Boga uzyskać potrzebne łaski na drodze do nieba !!! Dołączcie do nas. Zapraszają - ks. Wojciech oraz członkowie grupy św. O. Pio.

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282566
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
73
176
622
6455
282566
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim