^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m20171006 183836Nasza parafianka, Sz. P. Reginy Heba, z ul. Kopaniny, odchodziła jubileusz 100 – lecia swoich urodzin. Msza święta dziękczynna, w której uczestniczyła Jubilatka wraz z dzieci, wnukami i prawnukami została odprawiona w piątek 08 października…  

Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za Nią, za każdą łaskę otrzymaną w życiu od Pana, oraz prosiliśmy o dalsze Boże błogosławieństwo na długie, pełne zdrowia, miłości i ludzkiej dobroci życie. Parafianie zaśpiewali Jej radosne „Życzymy, życzymy…” oraz powiedzieli wiele dobrych słów. 

My dziękujemy rodzinie za troskę i opiekę nad Jubilatką, oraz za to, że możemy każdego miesiąca odwiedzać Ją z posługą kapłańską. P. Regina przez całe lata uczestniczyła każdego dnia we Mszy świętej. Do tej pory jeszcze czyta, słucha radia, ogląda telewizję. Chwałą Panu !

logo4 1

Odwiedzin na stronie

283825
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
2
64
653
7714
283825
Twój adres IP: 3.227.3.146

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim