^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m wsp kchRok temu w naszej parafii powstała Wspólnota Krwi Chrystusa. Chwała Panu !!!! Była tak bardzo oczekiwana… . Podczas Eucharystii w dn. 17 października dziękowaliśmy Panu Bogu za jej powstanie, za to że trwa i się powiększa. Msze świętą dziękczynną oprawił ks. prob. Marek. Życzymy naszej grupie owoców wiernego trwania w jej charyzmacie i cotygodniowej modlitwie… 

Kiedy ktoś modli się sam – chwała mu. Kiedy ktoś modli się we wspólnocie z innymi – to wielka rzecz, tworzą Kościół, ludzie połączeni ideą ewangelizacyjną wielbią Boga w konkretnej tajemnicy zbawienia. Tutaj jest uwielbienie Boga za dar Jego Krwi na krzyżu, dla naszego odkupienia. Czy człowiek może Stwórcy za wydziękować za Jego Miłość Ukrzyżowaną? Tak ! We wspólnocie, taka jak ta.

Pokornie zapraszam Was do tego. Jeśli w natchnieniu Ducha Świętego czujecie, że tak trzeba zgłoście się do naszej parafialnej animatorki P. Anny Łukawskiej , lub ks. Marka Rusaka – tel. 600 324 220. ZAPRASZAM !!!!!

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284071
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
61
187
899
7960
284071
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim