^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mC4454C2E 96C1 4589 AA70 1F4C19EC638FWspólnota Kościoła Domowego rozpoczęła tegoroczną formacje religijną od rekolekcji w Sandomierzu. „Dobrze zacząć… to dobrze kończyć” – mówi przysłowie. Trzy dni medytacji religijnej przez tyle par małżeńskich z naszego Miasta budzi nowe nadzieje na rozbudzony entuzjazm wiary w ich sercach, dla dobra naszych parafii i Miasta. Tyle zawdzięczamy tej  Wspólnocie - pamiętamy „Orszak Trzech Króli” i ich wspaniałe zaangażowanie w wiele innych inicjatyw. Są niezastąpieni…

P. Halina i Marian Indykowie, oraz s. Dorota prowadzili tegoroczne skupienie. "Służę więc jestem "- taki temat przyświecał ćwiczeniom rekolekcyjnym w dniach 13 - 15 . 10. 2017 r. w Sandomierzu . Małżonkowie ze Wspólnoty Domowego Kościoła na nowo odkrywali niezwykłe życie ks. Franciszka Blachnickiego. Święty kapłan , Sługa Boży , założyciel Ruchu Światło - Życie. Odznaczał się umiłowaniem Boga w Jego świętej Woli objawiającej się w Eucharystii i w drugim człowieku. Włączając się w nurt nauczania soborowego umiłował Wspólnotę Kościoła . Uważał , że parafia to wspólnota wspólnot . Każda wspólnota posiada inne bogactwo, każda jest tak samo ważna i każda wnosi nieocenione dobro z życie parafii.
Te rekolekcje to cudowny odpoczynek u stóp Jezusa . Serce wołało Panie dobrze, że tu jesteśmy .
Uczestnicy rekolekcji : Wiesława i Mirosław Bąkowie

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282809
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
151
165
865
6698
282809
Twój adres IP: 35.172.111.215

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim