^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

Przeżywaliśmy ją, po tygodniowym przygotowaniu rekolekcyjnym, 28 października 2015 roku w kolegiacie św. Michała. Uroczyście wybraliśmy Chrystusa za naszego Króla i Pana – Intronizowaliśmy Go w naszych rodzinach, parafii a nade wszystko w sercach naszych. Powtarzaliśmy m.in. „Jesteś moim Królem”… .  

 

W tym dniu Wspólnota Intronizacyjna przygotowała i odmówiła różaniec. Bogu niech będą dzięki za to wydarzenie i naszą Wspólnotę Intronizacyjną, która w każdy czwartek od godz. 16.00 do 17.00 modli się w naszej świątyni, adoruje Chrystusa Króla. Czyni to wiernie, niezmiennie i pobożnie. Potem włącza się w brewiarzową modlitwę Kościoła. Niech Bóg będzie uwielbiony w każdym, kto czci Jego Serce… .
Z szacunkiem Wielkim dla każdego z Waszej Wspólnoty – kapłani pracujący w naszej parafii.

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

283759
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
110
109
587
7648
283759
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim