^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m image000000Nasi młodsi ministranci pod wodzą ks. Wojciecha odnieśli kolejny sukces, zostali mistrzami rejonu. Po zdobyciu mistrzostwa w dekanacie ostrowieckim, przyszedł czas na rozgrywki rejonowe, w których brali udział ministranci z dekanatów: ostrowieckiego, ożarowskiego, kunowskiego i szewieńskiego…. 

 W naszej kategorii (ministrant młodszy) przeciwnikami byli mistrzowie dekanatu ożarowskiego chłopcy z parafii Wojciechowice oraz ministranci parafii Kunów, którzy zdobyli mistrzostwo swojego dekanatu. Pierwszy mecz poszedł nam gładko, gdyż ministranci z Wojciechowic nie dojechali i walkowerem punkty były nasze. W drugim bardzo zaciętym meczu z Kunowem, gola na wagę złota zdobył bohater meczu Piotr Słapek. Zwycięstwo dało nam pierwsze miejsce i awans do rozgrywek diecezjalnych, które odbędą się w Dwikozach za dwa tygodnie. Dziękujemy naszym ministranckim piłkarzom i trenerowi i życzymy dalszych sukcesów. A naszą parafie na tym poziomie rozgrywek reprezentowali: Piotr Słapek, Mateusz Kroczek, Patryk Potocki, Marcin Grzesik, Szczepan Wiecha, Hubert Serafin, Rafał Gruszka, Michał Jop i Jakub Bryk.

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284063
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
53
187
891
7952
284063
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim