^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

003W piątek, 17 listopada przedstawiciele naszej parafialnej Intronizacji NSJ, wzięli udział w ogólnopolskim spotkaniu tej wspólnoty, która odbyła się w Krakowie z racji I rocznicy przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana naszej Ojczyzny. Rozpoczęło się Koronką do Bożego Miłosierdzia w bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika. Mszy św. o rychłą beatyfikację Rozalii (patronki wspólnoty Intronizacji NSPJ) przewodniczył abp. Marek Jędraszewski…  

Druga część spotkania odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie obok modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzonej przez Intronizacyjną Wspólnotę Parlamentarną, był czas na indywidualną adoracje Najświętszego Sakramentu. Po Apelu Jasnogórskim prowadzonym przez ks. Stanisława Olszówkę wspólnota sandomierska poprowadziła Drogę krzyżową. Spotkanie zakończyło się Mszą, św., której przewodniczył krajowy opiekun Intronizacji NSPJ bp. Damian Muskus

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284011
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
1
187
839
7900
284011
Twój adres IP: 35.173.234.140

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim