^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

o. Pio clipart25 listopada 1017 r. w parafii pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim, odbyło się kolejne diecezjalne spotkanie Grup Modlitwy świętego Ojca Pio. Rozpoczęło się o godz. 10.00  powitaniem uczestników, by potem adorować Najświętszy Sakrament. O. Roman Rusek OFMCap, krajowy asystent GMOP wygłosił konferencję duchową. Centralnym wydarzeniem jest zawsze Msza święta, który była sprawowana w południe… 

Po posiłku i koronce do Miłosierdzia Bożego uczestnicy, pełni nowego entuzjazmu do działania na terenie swoich parafii powrócili w radości do swoich domów. Byli tam obecni przedstawiciele naszej wspólnoty, wraz z jej opiekunem duchowych ks. Wojciechem. Szkoda tylko, ze nie możemy Wam udostępnić żadnego zdjęcia. Dziękujemy ks. Wojciechowi i naszym parafianom za obecność i modlitwę. Kolejnym diecezjalnym wydarzeniem tych grup jest spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 13 stycznia 2018 r. w Rozwadowie

logo4 1

Odwiedzin na stronie

283825
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
2
64
653
7714
283825
Twój adres IP: 3.227.3.146

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim