^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSC 0069Z inicjatywy ks. Artura, od dn. 14 lutego trwała bardzo udana i mile oceniana przez uczestników parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Świadectwa i zdjęcia poniżej .

 ”Dziękuję Panu Bogu za to, że mogłam uczestniczyć w pielgrzymce do Ziemi Świętej, która była moim marzeniem od wielu lat. Pobyt tam i wędrowanie śladami Jezusa dostarczyły mi wielu pięknych przeżyć i wzruszeń. Był to jednocześnie czas na swoiste rekolekcje. Niesamowita była świadomość, że każdego dnia odwiedzam kolejne miejsca święte związane z życiem i męką Pana Jezusa. Codzienna Msza święta z udziałem czterech towarzyszących nam kapłanów i słowa Ewangelii czytane w biblijnych miejscach miały dla mnie wielkie znaczenie. Bóg zapłać księdzu Arturowi za organizację pielgrzymki i jej przewodnictwo. Namawiam wszystkich, którzy jeszcze nie byli, do zaplanowania w przyszłości udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej. Zapewniam, że każdemu uczestnikowi da ona nowe spojrzenie na otaczający nas świat i nasze życie. P.S. Pozdrawiam wszystkich Pielgrzymów."      Pielgrzym,  C.P.”

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282554
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
61
176
610
6443
282554
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim