^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

P1080006W naszej parafii, św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, niezmiennie trwa modlitwa w intencji rodzin z nasze parafii i dekanatu Ostrowieckiego /w każdą trzecia sobotę miesiąca/. W tym miesiącu zaprosiliśmy parafię św. Michała. Dziękujemy Wam za obecność!. Myślimy, że ta Msza święta , którą odprawiamy od 3 lat wpisze się z powodzeniem w przeżywany w naszym Ostrowieckim Powiecie „ROKU RODZINY”,  pod hasłem - „RODZINA, NASZA TROSKA, NASZ SKARB”. To jest nasze stałe wołanie do Pana za tych, którzy w małżeństwie się spełniają w powołaniu i których „tracimy” ...

W naszym Mieście na 10 zawartych małżeństw, w ciągu 7 lat, rozwodzi się 7 małżeństw – To jest SZOK !!!! . Miał rację p. Starosta Zbigniew Duda rozpoczynając ten rok modlitwy. Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie modlitewne w marcu – i P. Starostę, i Was… , którym na sercu zależy sprawa RODZINY !!!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282807
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
149
165
863
6696
282807
Twój adres IP: 35.172.111.215

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim