^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mResized 20180302 163410Wielkie rzeczy dzieją się w naszej parafii.  Nasi wspaniali ministranci zorganizowali akcję „Rehabilitacja dla Bartka”. Przez kilka miesięcy zbierali plastikowe nakrętki, aby Bartuś uczeń Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego, który od drugiego roku życia stracił wzrok, mógł w wakacje wziąć udział w rehabilitacji w ośrodku w Laskach….  

Była to inspiracja ks. Artura, który katechizuje w tym Ośrodku. Bartek sam odebrał zebrane nakrętki spotykając się z ministrantami, którzy zapewnili że, akcja ta będzie trwała dalej aż do wakacji.  Bartuś został też zaproszony na ministranckie ognisko początkiem maja. Dziękujemy naszym ministrantom za ich wspaniałą postawę, która cudownie wpisuje się w czas Wielkiego Postu. Zapraszamy do zbierania plastikowych naktętek dla Bartka i Was. Przynoście !!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283583
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
43
368
411
7472
283583
Twój adres IP: 18.204.48.199

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim