^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres zwykły
  – trzydzieści trzy lub trzydzieści cztery tygodnie w ciągu cyklu rocznego, w które nie obchodzi się żadnej szczegółowej tajemnicy Chrystusa. Okres zwykły trwa: od poniedziałku, który następuje po niedzieli wypadającej po dniu 6 stycznia, do wtorku przed wielkim postem,
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 20180309 124732W dniach 9-10.03.2018r. odbyła się Ogólnopolska Zbiórka Żywności organizowana przez Caritas Polska w wybranych sklepach. TAK.POMAGAM! - to piękne hasło tej akcji. Zbieramy żywność i pomagamy ubogim, bezdomnym. Członkowie wspólnot działających przy naszej parafii: Akcji Katolickiej, KSM-U, Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, Sodalicji św. Jadwigi Królowej bardzo chętnie dołączyli do tej zbiórki. Swoją pomocą wsparła Nas również młodzież Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orląt Lwowskich, która mogła być z Nami dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Dyrekcji i Pani Pedagog…   

 

POAK dziękuje serdecznie wspaniałej młodzieży z KSM-U, przedstawicielom Intronizacji i Sodalicji, na których zawsze możemy liczyć oraz uczniom PSP nr 14. Podziękowania kierujemy również do Pana Dyrektora PSP nr 14 Adama Nowaka oraz do Pani pedagog Izabeli Kaszuby. Zaangażowanie, uprzejmość i ogromna pomoc Tych osób ,,przełożyła się na kosze wypełnione po brzegi żywnością''. Dziękujemy za wszelaką pomoc i liczymy na dalszą owocną współpracę w niesieniu pomocy bardziej potrzebującym. Dzięki ludziom dobrej woli, otwartych serc takie akcje mają sens!

Autor P. Sylwia Król

logo4 1

Odwiedzin na stronie

317979
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
125
143
125
8005
317979
Twój adres IP: 3.229.118.253

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim