^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m20180325 094148W Niedzielę Palmową 25 marca odbył się kolejny w naszej parafii ,,Kiermasz Wielkanocny". Jak rok temu ksiądz Wojciech wraz z młodzieżą z KSM-u,Dziećmi Bożymi i przyjaciółmi podjął się tego zadania. Mogliśmy kupić wykonane różnymi technikami ozdoby wielkanocne, stroiki, prezenciki. Pracy było dużo, ale i satysfakcji wiele….    

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania do kiermaszu, za przekazane dary, za swoją obecność i nieodzowną pomoc. Podziękowania kierujemy do młodzieży z KSM-u, Dzieci Bożych, p. Sylwii Król z Akcji Katolickiej i pani Ewy Różalskiej. Dziki ludziom dobrej woli, pomysłowości księdza Wojciecha po raz kolejny udało się zrobić coś pożytecznego. Miło, sympatycznie i owocnie spędziliśmy wspólnie czas.  Dziękujemy!
autor P. Sylwia Król

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282705
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
47
165
761
6594
282705
Twój adres IP: 100.25.43.188

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim