^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSC 0270W niedzielę 27.05.2018 r. członkowie Akcji Katolickiej wraz z rodzinami oraz opiekunem ks. Arturem spotkali się przy ognisku na terenie ogrodu plebanii. Ognisko płonęło, piekliśmy kiełbaski i kosztowaliśmy różnych przygotowanych smakołyków. Nie zapominając o sprawach istotnych dla Naszej Wspólnoty. Omówiliśmy kalendarium Akcji Katolickiej, czekające nas wyjazdy, pielgrzymki oraz ważne zbliżające się wydarzenia w Naszej Parafii ….   

Gościliśmy dwie nowe osoby chcące przyłączyć się do POAK. Cieszymy się, że jest Nas coraz więcej. Spotkania takie jeszcze bardziej scalają Naszą Wspólnotę i budują szczególną więź między Nami....   Dziękujemy ks. Arturowi oraz ks. proboszczowi za poświęcony Nam czas.

autor - P. Sylwia Król

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282705
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
47
165
761
6594
282705
Twój adres IP: 100.25.43.188

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim