^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSC 0115Kolejne, dla ludzi wierzących niepowtarzalne święto. Tylu nas było na procesji … . Ołtarze piekne, przygotowane przez „wiernych” parafian, niosące feretrony i chorągwie osoby, różaniec rozciągnięty w rękach Sióstr z Kół Różańcowych, dzieci sypiące kwiaty i chłopcy komunijni z dzwonkami, nasi wspaniali ministranci i MY przy Jezusie Eucharystycznym, idący za Nim, niejako po Jego śladach. To nie folklor, jakby chcieli niektórzy…. . TO WIARA NASZA. TO W NASZEJ PARAFII STAŁ SIĘ CUD. WYBRALIŚMY, PO RAZ KOLEJNY, ZA NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA! DZIĘKUJEMY WAM ZA TO.

Zdjęcia zobaczmy w galerii - http://www.swjadwiga.katolicki.eu/index.php/galeria/category/21-boze-cialo-2018

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1185474
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
49
582
631
12534
1185474

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim