^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 20180531 184611Jak Wam zazdrościmy, że byliście w Rzeszowie na tym jedynym, niezwykłym, niepowtarzalnym w skali Polski, koncercie– modlitwie „Jednego serca i jednego Ducha”, w dn. 31 maja 2018 r. w uroczystość „Bożego Ciała”. Szukamy wspólnot, gdzie wyrazilibyśmy naszą wiarę, naszą radością z bycia uczniem Chrystusa. Szukamy okazji, aby się wzruszyć, ale i zagłębić się w sens naszego powołania, życia… . Dziękujemy, że tam byliście, pewnie wraz z nami i naszą parafią w sercu ....   

 "Jednego Serca Jednego Ducha" to największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej. Tysiące osób spotyka się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie w Parku Sybiraków, by razem śpiewać, tańczyć i wielbić Boga. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tym koncercie osobiście. Atmosfera była wspaniała, artyści niepowtarzalni. Koncert obfitował w pełne wielbienia dźwięki oraz zaskakujące i niebanalne aranżacje. Spędziliśmy cudowny wieczór. Bogu za to niech będą dzięki !

Autor – P. Sylwia Król

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1236622
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
457
654
457
14997
1236622

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim