^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mpakW dniach od 8 do 9 czerwca w Częstochowie odbywała się Krajowa Pielgrzymka Akcji Katolickiej. Pielgrzymi z całej Polski spotkali się w katedrze częstochowskiej gdzie powitał ich abp Wacław Depo i prezes KIAK p. Urszula Furtak. Z katedry członkowie AK wraz z pocztami sztandarowymi przemaszerowali na Jasną Górę, gdzie o godz. 13.00 odbyła się wspólna Msza Św.. Hasłem przewodnim pielgrzymki były słowa: „ Z Maryją w służbie Bogu i Ojczyźnie”. Z naszej wspólnoty w pielgrzymce tej wzięło 10 osób wraz z ks. Arturem, diecezjalnym asystentem AK. Dziękujemy naszym członkom parafialnego oddziału AK za udział i modlitwę w naszych intencjach.

 

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284011
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
1
187
839
7900
284011
Twój adres IP: 35.173.234.140

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim