^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mJGW dn. 20 i 21 sierpnia tj. z poniedziałku na wtorek, odbyło się coroczne, nocne czuwanie naszej Wspólnty Parafialnej, przed cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Na spotkaniu z Matką było 42 osoby. Modliliśmy się w inencji naszej parafii, o nowe powołania kapłańskie i zakonne z diecezji, oraz parafii, w swoich osobistych intencjach i tych, którzy nas o to prosili. Dziękujemy każdemu pątnikowi. Wszystkim, którzy za pomoca kamer internetowych trwali z nami na czuwaniu. Młodzieży śpiewającej  ….  . Do następnego roku....

 

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1185552
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
127
582
709
12612
1185552

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim