^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSC 7929W sobotę 8 września 2018 r., w Sanktuarium Matki Bożej w Sulisławicach, odbyła się uroczystości kończące obchody jubileuszu 200-lecia diecezji sandomierskiej. Mszy świętej przewodniczył ks. bp. Krzysztof Nitkiewicz w otoczeni licznych kapłanów, sióstr zakonnych i wielu wiernych. Wśród nich była liczna grupa naszych parafian z ks. prob. Markiem. Zostały poświęcone nowe suknie i korony do cudownego Obrazu. Ks. biskup przekazał dokument roboczy III Synodu Diecezjalnego przedstawicielom dekanatów, ruchów, stowarzyszeń, wspólnot apostolskich oraz zgromadzeń zakonnych męskich i żeńskich…

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1186463
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
309
729
1620
13523
1186463

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim