^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

ikona swietej rodzinyTrzecia sobota miesiąca, zawsze w naszej Parafii, jest czasem modlitwy w intencji rodzi i małżeństw z naszego Miasta. Tak było, po wakacyjnej przerwie, w dn. 15 września, we wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Możemy robić pikniki rodzinne, akcje i wystawy… i co z tego! Nic nie zastąpi modlitwy. A ona u nas jest. Modlitwa ma moc ! I spotkanie na Mszy świętej, na modlitwie, w czasie adoracji eucharystycznej rodzin jest czymś niezwykłym. Skąd płynie łaska na wiele rodzin w kryzysie, w rozterce z niespodziewanych zdarzeń, skąd zdolność przebaczenia i wspaniałomyślności u małżonków? Z modlitwy i umocnienia Bożym Słowem i Eucharystią…. Zapraszamy rodziny i małżeństwa z Naszego Miasta na modlitwę….   

 

Mszę świętą odprawił i Słowo Boże wygłosił ks. Wojciech, duchowy opiekun Kościoła Domowego naszej parafii. W następne miesiące będą zapraszani kolejni księża i wspólnoty Kościoła Domowego z naszego rejonu duszpasterskiego. Dziękuję P. Bąkom, P. Rusieckim i tylu innym małżeństwom, że trwają w tej inicjatywie, że nie zrażają się… . Ile może zdziałać modlitwa i spotkanie z dobrym człowiekiem i małżeństwem…. To wie tylko Bóg i kapłan podczas spowiedzi, ale to jest tajemnicą. ZAPRASZAMY!!!

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284066
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
56
187
894
7955
284066
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim