^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m20181013 145254W sobotnie popołudnie 13 października  ministranci spotkali się w naszym parafialnym „zakątku” na ognisku połączonym z różnymi atrakcjami. Przysmakiem okazały się ziemniaki pieczone w „złotku” a rozgrywkom i innym zabawom nie było końca. Dominowała oczywiście piłka nożna. Po raz pierwszy uczestniczyli w takim wydarzeniu dwaj kandydaci, Bartek i Mateusz, którzy już za dwa tygodnie zasilą szeregi naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziękujemy im, ich rodzicom za słodki poczęstunek… 

 Jeśli pogoda dopisze to jeszcze się tu spotkamy. Jeśli nie, to zawsze pozostaje nasza parafialna sala spotkań – tam także ks. Artur i ks. Wojciech mają wiele do zaproponowania naszym, przyznajcie, „wyjątkowym”, w skali naszego Miasta, chłopcom i ich cudownym rodzicom.  Do zobaczenia w normalnej, pełnej radości i zwykłej zabawy atmosferze …

 

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

284062
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
52
187
890
7951
284062
Twój adres IP: 18.210.28.227

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim