^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mo PioZ inicjatywy wspólnoty św. Ojca Pio nasza parafia ubogaciła się nową figurą Patrona tej grupy modlitewnej. Zakupiona z ich środków stanie po prawej stronie ołtarza papieskiego. W przyszłości, po poświęceniu w dn. 23 października, zostanie osadzona i obudowana w drewnianej podstawie i będzie pełniła funkcję nowego feretronu, noszonego w parafialnych procesjach. Dziękujemy czcicielom św. Ojca Pio za wspaniały pomysł i dar dla naszej parafii. Niech Bóg będzie w tym uwielbiony ! … 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1186436
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
282
729
1593
13496
1186436

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim