^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

tn zespól śp. Lit. 1GRATULACJE!!! Od momentu ogłoszenia pomysłu powstania zespołu śpiewu liturgicznego, nie jest to chór, były cztery próby z cudownymi osobami, które zgłosiły się same pragnąc swoim głosem i sercem śpiewać, oraz grać dla Boga i ludzi. Chwała im za to !. Nasza s. organistka Dorotą jest osobą wykształconą w tym kierunku i gotową do służenia nam w ubogacaniu piękna i dostojeństwa liturgii. Zapraszamy nowe osoby do uwielbienia Boga w śpiewie i graniu… 

Zazdrościmy, w pozytywny sposób, parafiom ostrowieckim: Matki Bożej Saletyńskiej – ich wspaniałego chóru, bo taki jest, par. św. Michała, gdzie nasza parafianka p. dyr. Ewa założyła chór „Michael”, a my – na uboczu, na jakichś tam „Stawkach” nie mamy ambicji?  Tyle jest osób grających, tyle Pan śpiewało w scholii parafialnej. Musimy Was zapraszać indywidualnie? Po prostu przyjdźcie na próbę, w każdy piątek o godz. 19.00. BADŹCIE NORMALNYMI, BOŻYMI LUDŹMI !!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283586
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
46
368
414
7475
283586
Twój adres IP: 18.204.48.199

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim