^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m069441 AnHg ksm 15 82Dnia 24 listopada w Potoku Wielkim odbyło się ważne wydarzenie w życiu każdego KSM-owicza. 19 kandydatów, w tym 2 osoby z naszej parafii, uroczyście przyrzekało: pracować nad sobą, aby móc całym życiem wiernie służyć Bogu Kościołowi i Ojczyźnie, czynić dobrze ludziom, oraz być dobrym członkiem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ksiądz Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz przekazał nam wyjaśnienie niezwykłych słów naszego Pana - "Pójdź za mną!...   

Iść za Chrystusem, to znacznie więcej niż tylko Go naśladować. Gdy jestem z Chrystusem to wiem, że On jest najlepszy i idę za Nim!" Przyrzeczenie z naszego oddziału składali Magdalena K i Jakub S. Od tej pory są gotowi, przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie!

Autor – Jakub S.

 Gratulujemy Wam, Waszym bliskim i bardzo się Wami cieszymy !!!!!

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283584
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
44
368
412
7473
283584
Twój adres IP: 18.204.48.199

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim