^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSCN2082Cieszymy się z nowych lektorów: Marcina G., Rafała G., Mateusza K., Pawła S. i Wiktora P. Ta wspaniała „piątka” w dniu wczorajszym otrzymała błogosławieństwo do tej posługi w par. św. Michała. Gratulujemy im, ich rodzicom, oraz opiekunowi - ks. Arturowi. "Służyć" Bogu, jako ministrant to najcudowniejsza rzecz jaką może człowiek ofiarować Stwórcy… . Czytać Jego Słowo, to coś więcej - uobecniać Go wsród wspólnoty do której mówi i to człowieczym głosem. Jaki to zaszczyt i chluba dla lektora. Cała nasza parafia raduje się Wami !

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283589
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
49
368
417
7478
283589
Twój adres IP: 18.204.48.199

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim