^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mDSC 1773Drugiego dnia świąt w kościele naszej parafii odbyło się wieczorne kolędowanie z grupą muzyczną ostrowieckiej Pieszej Pielgrzymki z Ostrowca Świętokrzyskiego na Jasną Górę.

Grupę tworzą utalentowani młodzi dorośli oraz uczniowie szkół średnich, których połączyła miłość do Boga i muzyki. Przy akompaniamencie gitary i instrumentów perkusyjnych mogliśmy wysłuchać zarówno tradycyjnych kolęd w dominikańskiej aranżacji, jak i współczesnych utworów świątecznych.

Jest nam miło, że mogliśmy tak licznie uwielbić Nowonarodzonego w gronie wspólnoty parafialnej i szanownych gości. Było to pierwsze tego typu spotkanie w murach naszego kościoła, mamy nadzieję, że nie ostatnie.

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282321
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
4
75
377
6210
282321
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim