^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mmSobota - 19.01.2019 r. godz. 18.00 - parafia Św. Jadwigi na Stawkach. Przewodniczy Ks. Damian Zieliński. Z mocą głosi Słowo i z ogromną wiarą prowadzi adorację. „Jest rzeczą nieodzowną i naglącą, aby każdy człowiek dobrej woli zaangażował się w sprawę ratowania i popierania wartości i potrzeb rodziny”   św. Jan Paweł II. Doświadczamy jak bardzo potrzeba modlitwy dla naszego małżeństwa, dla małżeństw naszych dzieci i znajomych. Jezus jest najlepszym Psychologiem. On zaradzi wszystkim naszym potrzebom. Włączmy się w dzieło pomocy Małżeństwu i Rodzinie ….  

 

Zapraszamy również Doradców Rodzinnych, Katechetów, Członków Wspólnot . Niechaj Wołanie JPII o zaangażowanie się sprawę ratowania małżeństwa nie będzie nam obojętne.
Modlimy się w intencji małżeństw:
• o wzmocnienie ich miłości i piękne życie w dorastaniu do świętości
• w kryzysie o światło Ducha Świętego oraz dar pojednania i przebaczenia
• przeżywających trudności związanie z uzależnieniami , brakiem środków do życia , brakiem komunikacji małżeńskiej
• proszących o łaskę potomstwa

Dramatyczna walka szatana z człowiekiem sięga najgłębszych pokładów naszego istnienia: sfery płciowości, rodziny i małżeństwa. Jesteśmy świadkami ciągłego pomniejszania wartości rodziny w społeczeństwie, a świeckie media zachęcają do niewierności, do przypadkowych kontaktów seksualnych, a w konsekwencji – do zburzenia małżeństwa i rodziny. Jako ludzie wierzący powinniśmy jednak docenić ogromny dar, który otrzymaliśmy od Stwórcy i który Pan Jezus podniósł do godności sakramentu.

 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282321
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
4
75
377
6210
282321
Twój adres IP: 3.233.226.151

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim