^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mWhatsApp Image 2019 02 11 at 21.02.39W poniedziałek 11 lutego przypadło wsp. Matki Bożej z Lourdes, miejsca wielu uzdrowień i cudów. Z woli PP. Franciszka, 27 Światowy Dzień Chorego, był obchodzony pod hasłem „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” (Mt 10,8). W naszej parafii o godz. 15.00, jest to „Godzina Miłosierdzia”, ks. prob. Marek celebrował Mszę świętą w intencji chorych, samotnych i źle się mających. Jeszcze nigdy nas tylu nie było, kościół nasz się zapełnił. W czasie Mszy świętej udzieliliśmy Sakramentu Chorych…  

Po Eucharystii modliliśmy się przed Najświętszym Sakramentem, adorując Jezusa Obecnego. Były modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, wezwania do Matki Bożej i wezwanie za opiekujących się chorymi. Błogosławieństwo lourdzkie zawsze jest niezwykłym przeżyciem, nasz Pan Jezus Chrystus jest w Przed nami… . Ileż było modlitw - Bóg to wie. Ale były uzdrowienia i cuda, odnoszące się do duszy i ciała. Jako kapłan Jezusa Chrystusa to odczułem. UWIERZCIE !!!! Uzdrowieni dajcie świadectwo!!!! 

Jak co roku Wspólnoty Maryjne przygotowały AGAPĘ – ucztę miłości, dla ludzi chorych. Dziękujemy Wam za spotkanie. A wspólnotom Maryjnym za świadectwo wiary i stałe, niezmienne bycie przy Panu i Jego Matce.

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

282807
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
149
165
863
6696
282807
Twój adres IP: 35.172.111.215

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim