^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mWhatsApp Image 2019 03 09 at 20.47.23Nasza, naprawdę, cudowna młodzież z KSM-u, którą opiekuje się ks. Wojciech zorganizowała „Słodki Kiermasz”, aby mieć środki finansowe na swoją statutową działalność. Ciągle angażują się w akcje charytatywne, wespół z Akcją Katolicką /opiekun ks. Artur/, są obecni na wszystkich spotkaniach diecezjalnych. Naprawdę, jak wołał w Krakowie PP. Franciszek, zeszli ze swoich „kanap” i są obecni jako normalna, katolicka młodzież, w wielu parafialnych i diecezjalnych inicjatywach. Tak się nimi cieszymy… 

Dziękujemy Wam za wsparcie. Dziękujemy ks. Wojciechowi i ks. Arturowi za aktywną pracę w naszej parafii, ale nade wszystko Wam, młodzi, niezwykli ludzie. Jesteśmy z Was dumni! Życzymy nowych, ciekawych pomysłów, inicjatyw i działań. I nie zniechęcajcie się, ani nie dajcie się sprowadzić do tzw. „normalności”. Bądźcie z nami, trwajcie i „zarażajcie” nas tą pozytywną energią, która czerpiecie z waszej przyjaźni z Jezusem Chrystusem. To Jemu, naszemu Panu niech będzie chwała i cześć i uwielbienie. To dla Niego i przez Niego wszystko to czynimy. Wezwanie KSM- u brzmi: „ Bogu i Ojczyźnie służyć gotów”. Odpowiedzieliście już niejeden raz – „Gotów”. Dziękujemy !

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283583
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
43
368
411
7472
283583
Twój adres IP: 18.204.48.199

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim