^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkanocny
  - okres w roku liturgicznym trwający od wigilii paschalnej do niedzieli Zesłania Ducha Świętego (to jest 50 dni). W tym okresie używa się w liturgii Kościoła katolickiego białego koloru szat liturgicznych. Rozważa się w nim Zmartwychwstanie Pańskie.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m2019 04 27 at 15.13.431W Niedzielę Palmową, zw. Męki Pańskiej, 10-osobowa delegacja KSM-u z naszej parafii udała się do Sandomierza. Czynnie uczestniczyliśmy w każdej części tego wydarzenia. Uroczystości rozpoczęły się na sandomierskim rynku, gdzie zostały poświęcone palmy. Następnie przeszliśmy do kościoła św. Józefa, gdzie odbyła się msza święta pod przewodnictwem Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza….   

Ksiądz Biskup Edward Frankowski wygłosił wspaniałą homilię, która była trafna dla współczesnej młodzieży. Następnie przeszliśmy do Domu Katolickiego, gdzie odbyło się spotkanie z uczestnikami ŚDM w Panamie. Kolejną częścią tego wspaniałego dnia był konkurs palm.  popatrzcie jak ks. bp. Krzysztof składa nam życzenia wielkanocne - https://diecezjasandomierska.pl/zyczenia-wielkanocne-bp-krzysztofa-nitkiewicza/

Autor – Jakub…

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

1185455
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
30
582
612
12515
1185455

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim