^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

WYZNALI WIARĘ! To było w dn. 14 i 15 września. Z różnych stron świata dochodzą wiadomości, iż Polacy, lub polskiego pochodzenia obywatele różnych państw, stanęli pod Krzyżem naszego Pana Jezusa Chrystusa. To jest cud naszych czasów!!!!!. Po co stanęli? O co się modlili? Od Australii do Kalifornii.... Od …. . We Włocławku było 60 tyś ludzi, na Świętym Krzyżu – 2 tyś. Po co ?                                                    Nie ma tu tych którzy nie chcą 10 przykazań naszego Pana Jezusa Chrystusa w swoim życieu,. nie ma tych  / którzy  bluźnią Bogu/,, ani tych co „zboczyli” od Jego nauki…. Nie ma tych… „inaczej czujących”. Nie ma tych, którzy, nie chcą uznać Chrystusa za Króla i Pana Wszechświata". Tych rozzwożą do kolejnych miast naszych, z fundacji P. Sorosa.- węgierskiego, bata w wierze..., by  nas niepokoili, aby  nas gnębili, głosząc doktrynę LTBT+…. .   

 

RZEŚŁADOWANY PROF NALASKOWSKI!!!

„Na Zachodzie dopuszcza się ścieranie poglądów. Im więcej profesorów publikuje w prasie, czy to z lewej, czy z prawej strony, to jest zaszczyt dla takich ludzi, że publikują w pismach. W Stanach Zjednoczonych jest coś takiego. W tej chwili mamy tutaj absolutny knebel dla profesora, który publikuje w piśmie”
„W momencie, kiedy naukowcy o konserwatywnych poglądach, naukowcy, zaczynają coś głosić, spotykają ich represje. Przypomnijmy sprawę prof. Sławomira Cenckiewicza, któremu za książkę "SB a Lech Wałęsa" chciano odebrać tytuły naukowe, czy to, co się stało z magistrantem prof. Andrzeja Nowaka, Pawłem Zyzakiem, Tych przykładów jest znacznie więcej. (...) Tymczasem kiedy inni naukowcy wypowiadają się absolutnie skandalicznie, nie spotykają ich z tego powodu żadne konsekwencje”
Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. Andrzej Tretyn postanowił zawiesić w obowiązkach nauczyciela akademickiego prof. Aleksandra Nalaskowskiego z powodu jego krytycznego wobec ideologii LGBT tekstu, który został zamieszczony w jednym z tygodników. Wobec Nalaskowskiego wszczęto również procedurę dyscyplinarną.Postępowanie wyjaśniające wobec prof. Nalaskowskiego - jak oświadczono na stronie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Torunia - dotyczy "sformułowań użytych w artykule prasowym poświęconym osobom o odmiennej orientacji seksualnej".
P. prof. A,. TRENCZYN …. Bądź CZŁOWIEK !!!!!

ZIELONI - gdzie jesteście , gdy w Warszawie wpływa dio Wisły .... 

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

283650
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
1
109
478
7539
283650
Twój adres IP: 3.93.75.242

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim