^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Adwent
  jest jednocześnie końcem i początkiem roku kościelnego i obrzędowego. Jest zarazem ważnym okresem przełomowym. Adwentem w religii katolickiej nazywa się czterotygodniowy okres wyczekiwania na narodziny Jezusa oraz czas duchowych przygotowań do tego wielkiego święta.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

m 246771309350924201 grudnia, na Mszy świętej o godz. 10.30 oficjalnie pożegnaliśmy ks. Artura, już proboszcza w Dwikozach. Pracował u nas prawie 5 lat. Był to dobry czas dla naszej parafii, pełen spokoju, normalnej pracy, szacunku dla każdej osoby… . Powstały nowe grupy i wspólnoty. Wszyscy lubiliśmy i szanowaliśmy kapłana takiego formatu. Dziękujemy Bogu za Twoją obecność ks. Arturze i za serce wielkie. Choć smutno, że odchodzisz, to jednak przyjmij gratulacje, bo otrzymujesz dobrą parafię. Wierzymy w to mocno, że zaniesiesz tam potężne tchnienie Twojego kapłańskiego serca. "Szczęść Ci Boże". Byli ministranci i lektorzy, grupy i wspólnoty parafialne, Zespół Śpiewu Liturgicznego „Harfa”, bracia Rycerze Kolumba - do których należy, przyjaciele i ci, których poznali u ks. Artura wielkość normalnego, kapłańskiego serca. Słowa pożegnania przeplatały się z gromkimi oklaskami i ze łzami w oczach… . Dziękujemy Wam Kochani Parafianie i nie tylko… za waszą obecność, modlitwę i postawę wdzięczności. Prosty człowiek, nasz parafianin podszedł do mnie i mówi ze łzami w oczach – „księże, należało Mu się to, za…”. Tak.

Zobacz - https://www.youtube.com/watch?v=KnaDVE4zVM4&feature=youtu.be

 

 

logo4 1

Odwiedzin na stronie

289324
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
27
903
1588
3990
289324
Twój adres IP: 3.95.131.208

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim