^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Wielkiego Postu
  Środa Popielcowa – dzień, który rozpoczyna w Kościele Katolickim okres Wielkiego Postu, czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten dzień ma pobudzić katolików do podjęcia zdecydowanej drogi osobistej odnowy i nawrócenia. Wielki Post zakończy się w Wielki Czwartek 18 kwietnia, kiedy to katolicy rozpoczną obchody Triduum Paschalnego Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

mIMG 20200211 WA0025Wtorek, 11 lutego. Mszą świętą, którą celebrował ks. prob. Marek, rozpoczęły się obchody Światowego Dnia Chorego w naszej parafii. Udzielono sakramentu chorych wszystkim, licznie zgromadzonym wiernym. Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób lourdzki, dopełniło czas w naszej świątyni. Potem przeszliśmy do naszej sali parafialnej, aby spożyć posiłek przygotowany przez nasze wspólnoty, radować się sobą, porozmawiać i posłuchać zaprzyjaźnionej z nami ostrowieckiej kapeli...   

 

Dziękujemy Wam za obecność, wspólna modlitwę, każdą rozmowę. „Bóg zapłać” wszystkim wspólnotom, które włączyły się w przygotowanie i przebieg spotkania. Zespołowi – „ Pan Heniu i Przyjaciele…”/ wesoła czwórka / za piękne utwory grane dla naszych gości.

logo4 1

Odwiedzin na stronie

318614
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
167
134
760
8640
318614
Twój adres IP: 35.173.57.84

OKP

Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim