^Idź na górę

 • 1 Msze Święte
  w niedziele: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. dni powszednie: 7.00 18.00
 • 2 Okres Zwykły
  jest to najdłuższy okres liturgiczny, trwający między 33 a 34 niedziel. Obecny trwa od Niedzieli Zesłania Ducha Świętego do I Niedzieli Adwentu. W czasie Okresu Zwykłego obowiązuje zielony kolor szat liturgicznych, symbolizujący nadzieję, odrodzenie i młodość.
 • 3 Konsekracja Kościoła
  Kościół został oddany na wyłączność Bogu w 2008 roku...
 • 4 Patronka naszej Parafii
  Spłynęła na polską ziemię córka południowego kraju, okryła blaskiem piastowski gród Węgierska Pani z anielskim obliczem Królowa Polski w aureoli szczęścia wielkie serce szlachetna myśl...
 • 5 Grota Matki Bożej z Lourdes
  W październiku 2005 roku została zbudowana grota poświęcona Matce Bożej z Lourdes jako nasze podziękowanie za szczególną opiekę w czasie budowy kościoła...


Parafia św. Jadwigi Królowej

Ostrowiec Świętokrzyski

Msza św. w intencji rodzin odprawiana jest zawsze w trzecią sobotę miesiąca. Zapraszamy wszystkie małżeństwa i rodziny do wspólnej modlitwy w tej jakże ważnej intencji. 

Dzielimy się ogromną radością płynącą z faktu,że w naszej parafii w każdą trzecią sobotę miesiąca modlimy się w intencji małżeństw i rodzin . Doświadczamy smutnej rzeczywistości patrząc na statystykę rozpadających się małżeństw, ( w ubiegłym roku na 161 tysięcy zawartych małżeństw aż 61 tysięcy rozpadło się ) i nie może pozostawać to dla nas katolików obojętne . To nie jest doświadczenie kolejnej pary małżeńskiej , to nie jest dramat kolejnych dzieci płaczących po nocach do poduszki z wołaniem Boże spraw, żeby moi rodzice nie rozwiedli się.Boję się tego faktu. Tak bardzo pragnę mieć razem mamę i tatę . To jest doświadczenie nas wszystkich tworzących wspólnotę Kościoła.

Rozpoczynamy Mszą Świętą, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji małżeństw naszych i tych którzy sami przyjść nie mogą , bo kryzys zamka im drogę do szczęścia małżeńskiego. Modlitwę kończy indywidualne błogosławieństwo każdego małżeństwa. Oczywiście zapraszamy również tych małżonków , którzy póki co nie mogą przyjść razem . Zapraszamy również rodziców i dziadków do modlitwy za małżeństwa ich dzieci . Losy małżeństw w naszych rekach. Losy Ojczyzny w naszych rękach.Mówił Kardynał St. Wyszyński: Losy Ojczyzny zależą od Rodziny silnej Bogiem .

Czekamy na każdego komu bliskie są losy Ojczyzny i Rodziny.

logo4 1

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedzin na stronie

266398
Dziś
Wczoraj
W Tygodniu
W Miesiącu
Wszystkich
1
82
247
14168
266398
Twój adres IP: 34.204.171.108
Copyrigcht © Parafia św. Jadwigi Królowej w Ostrowcu Świętokrzyskim